O mnie

Moje zdjęcie
Otwock, mazowieckie, Poland
Galeria Laven to galeria stylowych, ręcznie zdobionych przedmiotów z duszą. Dekoracje ścienne, małe formy meblowe, drobne bibeloty – wszystko to dekoruję z pasją, zaangażowaniem, najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, tak, aby uczynić każdy dom piękniejszym, wnieść w jego wnętrza niepowtarzalny urok i klimat. Styl rustykalny, prowansalski, shabby chic - te klimaty lubię najbardziej. Jeśli Tobie równie bliskie są podobne klimaty, z przyjemnością zapraszam do odwiedzin mojego bloga!

wtorek, 24 sierpnia 2010

Wiklina, nibylewkonia i mąż ...

A dlaczego mąż? Bo jego "czyn" stał się inspiracją do dzisiejszego posta :o) Wczoraj odwiedził mnie w galerii z bukiecikiem cudnych "nibylewkonii". Wracając z pracy zauważył gdzieś na polu takie oto cudne kwiatuszki i zerwał dla mnie bukiecik. Czasami tak właśnie ma, że przynosi mi pęki polnych kwiatów czyniąc tym samym urocze niespodzianki....A poniżej wiklinowe gadżety goszczące w galerii czekają na swojego nabywcę :o)

1 komentarz:

  1. Piękny bukiet :) A kwiatki nazywają się "Lnica pospolita", która jest cennym zielem. Natomiast w państwa galerii wspaniałe dzieła sztuki. Serdecznie pozdrawiam. Danusia.

    OdpowiedzUsuń