O mnie

Moje zdjęcie
Otwock, mazowieckie, Poland
Galeria Laven to galeria stylowych, ręcznie zdobionych przedmiotów z duszą. Dekoracje ścienne, małe formy meblowe, drobne bibeloty – wszystko to dekoruję z pasją, zaangażowaniem, najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, tak, aby uczynić każdy dom piękniejszym, wnieść w jego wnętrza niepowtarzalny urok i klimat. Styl rustykalny, prowansalski, shabby chic - te klimaty lubię najbardziej. Jeśli Tobie równie bliskie są podobne klimaty, z przyjemnością zapraszam do odwiedzin mojego bloga!

sobota, 1 października 2011

And the winner is ....

Moje Drogie. 156 komentarzy pod postem! Ten wynik przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszę się, że jest tak wiele osób, którym podoba się na nasza Galeria i przedmioty, które w niej sprzedajemy…. To ważne, że jest tak wiele osób wrażliwych na piękno, doceniających rzeczy ręcznie robione, przedmioty z duszą… Często siedząc w Galerii obserwuję swoich klientów – niektóre osoby potrafią tu przyjść i spędzić w sklepie, choć jest niewielki, dobre 20 minut przyglądając się każdej rzeczy, doceniając kunszt artystów. Ale są też tacy, którzy wdepną jedną nogą i od razu zawiną się na pięcie – cóż, wolą surową nowoczesność. Takich niestety jest więcej … Mam jednak nadzieję, że z czasem uwrażliwią się na piękno inaczej :o) No, ale o gustach się nie dyskutuje, nieprawdaż?

Przede wszystkim DZIĘKUJĘ przy tej sposobności za tak liczne odwiedziny na blogu, dziękuję wszystkim za życzenia oraz komentarze, również te pod innymi postami niż ten z Candy. Dziękuję nowym Obserwatorom, że chcą pozostać u nas dłużej. Nie na wszystkie blogi udało mi się jeszcze dotrzeć, ale obiecuję zrobić to w najbliższym czasie. THANK YOU for visit and comments for: LAPAPPILON from Serbia, Lilang from Hungary, Juljusza from Russia ( I’m sorry if I wrote your name incorrect), Marishka from Germany. GRACIAS a EN RINCON DE CHELO de Espania, que no tiene parte en nuestro Candy pero ha visitado nuestro blog.

Za chwilę przejdę do losowania szczęśliwcy, jakkolwiek wcześniej jeszcze SPECJALNE ŻYCZENIA dla KAKTUSIKA, która dziś ma urodziny. KAMYCZKOWI z okazji ślubu życzę wszystkiego NAJ i wiele miłości. Dla AŚKO, która ma urodziny w połowie października (całkiem tak jak ja :o) ) również wszystkiego Naj!

Coż, wracamy do naszego CANDY! Let’s go to CANDY!

Losuję i …..ZWYCIĘZCĄ JEST …./ THE WINNER IS …..

NUMER 8 – BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCY!!!

A wszystkim pozostałym dziękujemy za udział w zabawie i życzymy szczęścia w kolejnych naszych candy, nie ukrywamy - jeszcze w tym roku ;o)

Miłego weekendu, korzystajcie ze słońca, póki cieplutko nam jeszcze grzeje!

P.S. Zwycięzcę proszę o wybranie nagrody z puli dostępnej na Allegro i skontaktowanie się ze mną na inga@laven.pl.


12 komentarzy:

 1. Konkurowanie z tanimi chińskimi produkowanymi masowo ozdobami niestety nie jest łatwe...

  Dla zwycięzcy - GRATULACJE :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję szczęśliwej osóbce i Wam za zorganizowanie Candy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i nie ukrywam, że zazdroszczę :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za zabawę i gratuluję BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ
  :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję.
  Zapraszam na rocznicowe Candy do mnie.
  http://magdowo-pasje.blogspot.com/2011/09/okoorocznicowe-candy-u-magdy.html
  Pozdrawiam. m.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i za zabawę dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jupiiii!!! Nie wierzę... dzięki wielkie i już nie mogę doczekać się przesyłki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla zwyciężczyni!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje!!! Było mi bardzo miło, świetna zabawa, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń