O mnie

Moje zdjęcie
Otwock, mazowieckie, Poland
Galeria Laven to galeria stylowych, ręcznie zdobionych przedmiotów z duszą. Dekoracje ścienne, małe formy meblowe, drobne bibeloty – wszystko to dekoruję z pasją, zaangażowaniem, najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, tak, aby uczynić każdy dom piękniejszym, wnieść w jego wnętrza niepowtarzalny urok i klimat. Styl rustykalny, prowansalski, shabby chic - te klimaty lubię najbardziej. Jeśli Tobie równie bliskie są podobne klimaty, z przyjemnością zapraszam do odwiedzin mojego bloga!

piątek, 1 stycznia 2016

Niech to będzie Cudowny Rok !Idzie nowe... 
Życzę Wam, abyście w Nowym Roku żyli lepiej i po swojemu … Przeżywajcie swoje życie tak, jak tego w głębi serca naprawdę pragniecie, żyjcie w zadowoleniu i harmonii z samym sobą ,  w komforcie zarówno fizycznym,  jak i emocjonalnym . Każdego dnia piszcie swoją piękną historię, grajcie swoje role w swojej sztuce … Nie rezygnujcie z marzeń, realizujcie się, spełniajcie, twórzcie ...  To uskrzydla.
Wszystkiego Najlepszego !
Niech to będzie Cudowny Rok ! 


4 komentarze:

  1. Wzajemnie, wspaniałego 2016, aby każdy dzień niósł ze sobą piękno, szczęście i śmiech.Dużo śmiechu :-) By ten rok był wymarzony!Pozdrawiam noworocznie :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję :) Próbowałam Tobie również złożyć życzenia zarówno na blogu, jaki i na fb, ale nie widzę możliwości zostawiania komentarzy... Czy to celowy zabieg? Także życzę samych cudowności w Nowym Roku, realizacji pasji i marzeń i wszytkiego Naj ! Pozdrawiam cieplutko.

      Usuń